BUDMERICE

Bytový dom BUDMERICE RESIDENCE sa nachádza v rozvíjajúcej obci Budmerice , ktorá je 16km od mesta Pezinok 15 km od krajského mesta Trnava a 40 km od hlavného mesta Bratislava.

Výstavba sa realizuje na ulici J. Rašu, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Veľkou pridanou hodnotou je priama dostupnosť základnej školy spojenej s materskou školou, ktorá sa nachádza priamo cez cestu od bytového domu.  Ďalšou výhodou je skvelá dostupnosť na autobusovú stanicu len pár minút pešej chôdze od bytového domu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú zdravotnícke zariadenia, pošta, obchody, športoviská, ale aj miesta pre prechádzky s rodinou v prírode.

Budmerice patria do okresu Pezinok v Bratislavskom kraji. Ležia na okraji Trnavskej pahorkatiny v údolí potoka Gidra od západu chránené pohorím Malých Karpát. Obec sa rozprestiera na 3008 hektároch z čoho väčšinu tvorí poľnohospodársky fond s úrodnou ornou pôdou, vinicami, záhradami a lúkami.

V obci Budmerice sa nachádzajú 2 veľké rybníky a rozsiahle lesy v prírodnej rezervácii Lindavský les.

ČO PONÚKAJÚ BUDMERICE ?

Budmerický kaštieľ

Budemrický kaštieľ nazývaný tiež Pálffyovský kaštieľ bol postavený ako poľovnícky kaštieľ pre Jána Pálffyho (1857–1934) , ktorý mal veľmi rád poľovačky, obklopuje ho priestranný anglický park prepojený s lesom.

Prírodná rezervácia Lindava

Či už máte psíka alebo nie, prechádzka v prostredí chránenej prírodnej rezervácie Lindavy je tou pravou odmenou po náročnom dni. Najznámejšou turistickou destináciou je Jablonecký náučno-poznávací chodník.

Hrad Červený kameň

Iba pár kilometrov od Budmeríc sa nachádza zachovaný hrad Červený kameň. Dominantou hradu je rozsiahle nádvorie a múzeum. V hlavnej sezóne ponúka hrad množstvo lákadiel pre turistov akú sú napríklad: remeselné trhy, historický šerm, výstava sokoliarstva, poľovnícke hry či pravidelné burzy starožitností.

Rybačka

Každý tichý blázon ocení dve rozsiahle a na ryby bohaté vodné nádrže ponúkajúce nespočetné množstvo pokojných rybárskych stanovíšť.

Cyklistika

Okolie obce ponúka množstvo miest pre cestnú ako aj horskú cyklistiku. Okolie hrádze je stvorené pre milovníkov cestnej cyklistiky a pre tých, ktorí našli vášeň v horskej cyklistike sú k dispozícií lesné cestičky.

Malokarpatský región

Malokarpatský región je charakteristický vinárstvom, vinnou turistikou ako aj cyklistikou. Každý kto má rád prírodu a dobre víno nájde v tomto regióne kúsok seba, nech už pochádza odkiaľkoľvek

© 2020 HT reality. Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov.